26-27 października 2019

SNOW EXPO

Tego wydarzenia nie możesz przegapić!

CZWARTA EDYCJA NIESAMOWITEGO, ZIMOWEGO SHOW.

26 – 27 października 2019 roku na stadionie PGE Narodowym w Warszawie ponownie otworzymy sezon zimowy!

“SNOW EXPO – nie tylko dla narciarzy” to pierwsze i jedyne w Polsce wydarzenie dedykowane wyłącznie dla osób kochających narty, snowboard, skitour lub freeride oraz outdoor i wspinaczkę.

Nasze Wydarzenie od czterech lat kreuje nowy trend imprezy – wystawy sprzętu połączonej z możliwością zdobycia wiedzy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych fanów sportów zimowych. Dla rodzin poszukujących możliwości i kierunku wyjazdu. Dla tych, którzy pragną spotkać sportowców, za którymi stoją wybitne osiągnięcia wysokogórskie, czy zjazdowe i posłuchać o ich doświadczeniach i radach. Wreszcie dla tych, którzy pragną sprawdzić się w zawodach wspinaczkowych prowadzonych przez słynnego Mechaniora i rekomendowanych przez samego Piotra Turkota, czy… morsować z ekipą ustanawiającą podczas SNOW EXPO 2019 rekord Guinnessa w tej dziedzinie.

Wreszcie dla tych, którzy chcą wziąć udział w szkoleniach i uwaga, warsztatach lawinowowych, a nawet w warsztatach ręcznego serwisowania nart prowadzonych przez bezdyskusyjnie najlepszego specjalistę w Polsce. Oczywiście, jak co roku nie zabraknie szkoleń zarówno dla grupy entry, jak i dla zaawansowanych o prawidłowym doborze sprzętu, ubioru, czy ekwipunku na wyprawy. Nowością będą prezentacje regionów i stacji narciarskich prowadzone przez niezależnego eksperta.